Hakkımızda

Hakkımızda /

EMIRSON

Hakkımızda

Geniş bilgi ve tecrübe birikimi ile iş hayatını sürdüren EMIRSON, sektörün trendlerini takip ederek daima güncel kalmaya özen gösteren uzman bir kadroya sahiptir.

Yıldan yıla büyüyen ekibi ve cirosu ile, pazara sunduğu ürünlerle iş ortaklarının verimliliğini arttırma rolü de üstlenen firmamız güçlü bir dış ticaret şirketi haline gelerek, bir çok tanınmış şirket ve markanın temsilcisi olarak faaliyette bulunmaya devam ediyor.

Karadeniz, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Afrika pazarlarının büyüme potansiyelini dikkate aldığımızda, gelişmekte olan piyasalardaki kâr değişkenlerinin analizini üstlenerek, yakın geleceklerini bizimle önceden planlamayı tercih eden şirketler için yeni ufuklar açmayı görev biliyoruz.

Öncelikli amacımız, taleplerinizi en uygun şekilde, doğru zamanda ve doğru yerde temin edebileceğiniz bir partner olarak bizi değerlendirmenizi sağlamaktır. Ayrıca sizler için geniş bir yelpazede erişilebilir ticari ürünler sunarak, stratejik olarak seçtiğimiz yeni pazarları zengin ürün çeşitliliği ile harekete geçirerek genişleme sağlıyoruz.

Başlıca iş konularımız:

İhracat ayağında:

- Kağıt Bobin Çeşitleri
- Bebek Bezi, Hijyenik Ped, ve Islak Mendil
- Gri Karton
- Spunlace ve Airlaid
- Sektördeki Diğer Yarı Mamül ve Bitmiş Ürünler
 

İthalat ayağında:

- Hijyen Sektörü Hammaddeleri
- Orman Ürünleri Kimyasal Hammaddeleri
- Carbon Black
- Laboratuvar Cihazları
- Kağıt Makine ve Ekipmanları
- Melamin
- Transit İşlemler
 

Toplam Kalite Yönetimi

Bir tedarikçi olarak pazara doğru ürünleri sağlıyor, sürdürülebilir kaliteyi hedefliyor ve süreçleri buna göre takip ediyoruz.

Çözüm Odaklılık

Uluslararası ve lokal üretici taleplerine hızlı ve zamanında çözümler sunarak seri üretimin eksiksiz devamını sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sektör dinamiklerine hakim uzman kadromuz ile satış ve satış sonrası dönemde sizlere destek olmayı görev biliyoruz.

EMIRSON
EMIRSON

İstatistikler

59Ülke
ile Ticaret
17Farklı
Marka ile Distribütörlük
110Bin
Ton Ürün İhracatı
5Marka
Bitmiş Ürünler
EMIRSON

Size En Hızlı ve En Güvenli
Hizmeti Vermeye Daima Hazırız.