10 Yılı Aşkın Süredir

Hizmetinizdeyiz

Toplam Kalite Yönetimi

Bir tedarikçi olarak pazara doğru ürünleri sağlıyor, sürdürülebilir kaliteyi hedefliyor ve süreçleri buna göre takip ediyoruz.

Çözüm Odaklılık

Uluslararası ve lokal üretici taleplerine hızlı ve zamanında çözümler sunarak seri üretimin eksiksiz devamını sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sektör dinamiklerine hakim uzman kadromuz ile satış ve satış sonrası dönemde sizlere destek olmayı görev biliyoruz.

Hakkımızda

Geniş bilgi ve tecrübe birikimi ile iş hayatını sürdüren EMIRSON, sektörün trendlerini takip ederek daima güncel kalmaya özen gösteren uzman bir kadroya sahiptir.

Yıldan yıla büyüyen ekibi ve cirosu ile, pazara sunduğu ürünlerle iş ortaklarının verimliliğini arttırma rolü de üstlenen firmamız güçlü bir dış ticaret şirketi haline gelerek, bir çok tanınmış şirket ve markanın temsilcisi olarak faaliyette bulunmaya devam ediyor.

Karadeniz, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Afrika pazarlarının büyüme potansiyelini dikkate aldığımızda, gelişmekte olan piyasalardaki kâr değişkenlerinin analizini üstlenerek, yakın geleceklerini bizimle önceden planlamayı tercih eden şirketler için yeni ufuklar açmayı görev biliyoruz.

Öncelikli amacımız, taleplerinizi en uygun şekilde, doğru zamanda ve doğru yerde temin edebileceğiniz bir partner olarak bizi değerlendirmenizi sağlamaktır. Ayrıca sizler için geniş bir yelpazede erişilebilir ticari ürünler sunarak, stratejik olarak seçtiğimiz yeni pazarları zengin ürün çeşitliliği ile harekete geçirerek genişleme sağlıyoruz.

Başlıca iş konularımız:

İhracat ayağında

- Jumbo rolls
- Gri karton
- Bebek bezi, kadın bağı ve ıslak mendil
- Spunlace ve Airlaid
- Sektördeki diğer yarı mamül ve bitmiş ürünler

İthalat ayağında

Türkiye, Doğu Avrupa ve Ortadoğu temsilcilikleri ile farklı ürünlerinde yapmış olduğu distribütörlükleri mevcuttur.

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

Zengin temsilcilik ağımızla 10 yılı aşkın süredir hizmetinizdeyiz.

Acelli
Bruno
Embossing World
GDM
Iks
Italiana Lame
Suzano
mTorres
Rycobel
MVM
Jaeger
Papertec
Multipack
Pulcra
Rosset
Trasco
Sandreschi
NCR
Thwing